Clubfund-actie met PLUS: ophalen spullen

Geplaatst op 12 juni 2017


De clubfund-actie in samenwerking met PLUS Verbeeten Malden is een groot succes geworden. Veel spelers hebben mooie fan artikelen besteld. Met iedere bestelling die werd gedaan, werd automatisch ook Juliana'31 gesponsord. De totale opbrengst was 2150,51 euro. Iedereen hartelijk bedankt daarvoor!

Niet iedereen kon er bij zijn toen de fan artikelen bij de Plus werden uitgedeeld. Alle artikelen zijn door ons meegenomen en staan in het clubhuis van Juliana. Aanstaande zaterdag 17 juni is er de EF-dag. Die dag krijgen de JO11 en JO9 pupillen de tasjes na afloop van de spelletjesdag mee. Ook de JO13 en JO15 kunnen die dag hun niet opgehaalde fan artikelen komen ophalen tussen 13 en 14 uur.

Mochten er dan nog spullen blijven staan dan worden die aan het begin van het volgend seizoen nogmaals aangeboden, waarschijnlijk in de eerste week van september