Halloweenfeest bij sv Juliana'31

Geplaatst op 13 oktober 2017


Jeugdprins(es) Dwarsliggers bekend op Halloweenfeest
 
Gaan de kinderen in Malden nu eerder het carnavalsseizoen openen dan de 11e van de 11e?
Jazeker. Hun kick-off is vrijdag 3 november  tijdens het Halloweenfeest. Op dit dansfeest voor kinderen wordt de jeugdprins(es) van de Dwarsliggertjes bekend gemaakt. Anders dan voorgaande jaren, waarbij de jeugdprins(es) in het winkelcentrum bekend werd gemaakt, pakt de jeugdcommissie van de Dwarsliggers het dit jaar groter aan. “Jeugdprins of –prinses worden is bijzonder, dat moet gewoon een feest zijn! Samen met alle kinderen uit het dorp een gezellige avond, dansen op toffe muziek van de DJ.” Ook nemen prinses Noa en haar pages afscheid. Prinses Noa draagt de scepter over aan het nieuwe kabinet. De Jeugdraad van Elf is er natuurlijk bij en de dansgarde showt haar dans. Er is een prijs voor het leukst verklede kind. Maar ze mogen ook in gewone kleding komen. Het Halloweenfeest vindt plaats in clubhuis De Stoof van Juliana van 19.00 tot 22.30 uur.
Entree € 2,50.