Help! Wij hebben geen trainer.

Geplaatst op 20 september 2017


Wij zijn JO15-4 en zijn een heel leuk team met enthousiaste ouders. Alles is geregeld, een coach voor bij de wedstrijden, scheids- en grensrechter, rijouders en een leider. Alleen een trainer missen we nog.

Geen van de ouders heeft voldoende voetbalervaring om een goede trainer te kunnen zijn. Vandaar deze oproep, wie wil ons trainen? We trainen op dit moment met invalkrachten op donderdag van half 7 tot 8 uur, maar dat kan misschien nog wel aangepast worden aan de wensen van de trainer.

Misschien zijn er wel 2 of meer spelers/speelsters uit een JO19 of seniorenteam die dit samen willen doen. Het telt in ieder geval mee voor het verenigingswerk!

Heb je interesse kom op donderdag eens kijken of meld je meteen bij Patrick Bronstijn: 0619669223.