Juliana '31 opent het seizoen tegen BVC

Geplaatst op 5 juli 2017


Vandaag heeft de KNVB het competitieschema bekend gemaakt. Juliana '31 opent het seizoen op 3 september met een uitwedstrijd tegen BVC '12, de terugwedstrijd tegen de ploeg uit Beek staat op 25 februari op het gepland. De confrontaties tegen het Wijchense Woezik staan op 15 oktober (uit) en zondag 1 april (thuis) op het programma.

Juliana '31 speelt zowel de eerste als de laatste wedstrijd van het seizoen een uitwedstrijd. De ploeg van trainer Remko Bicentini speelt in totaal dertig wedstrijden en moet 1380 kilometer door het land rijden in seizoen 2017/2018. Op zondag 25 maart moeten de Maldenaren de verre uitwedstrijd tegen Vlissingen, dan wordt er in totaal 408 kilometer afgelegd.

Klik hier om het hele programma te zien.
Klik hier om het programma in uw agenda te zetten.

30 juli begint Juliana '31 met trainen, tegen wie Juliana '31 moet in de regionale beker is nog niet bekend. Indien dat bekend wordt plaatsen we dat direct op de website.