• Aanstaande zondag (13 januari) is het weer zo ver: de grootste rommelmarkt van de wijde regio!

  Algemene informatie:

  • De verkoop is van 10:00 tot 15:00 uur.
  • Locatie: "Sportpark De Broeklanden" aan de Broekkant 39 te Malden.
  • De entree bedraagt € 2,50. Onder 12 jaar is de toegang gratis.

  Onze rommelmarkt staat bekend om haar grote aanbod en de overzichtelijk gesorteerde uitstalling. De aanvoer is elk jaar zo groot dat naast het clubhuis en de kleedkamers ook vijf grote tenten op het buitenterrein zijn geplaatst. Alle verkoopruimten staan vol met prachtige spullen. Niet voor niets weet sv Juliana'31 elk jaar ruim 1000 bezoekers naar dit grootste koopspektakel van Malden en omgeving te trekken.

  Veiling om 11:30

  De kwaliteit van de aangeleverde spullen is hoog. De meest waardevolle spullen speciaal geselecteerd en per opbod aan de man gebracht. Om klokslag 11:30 uur start de veilingmeester het spel van loven en bieden. Op zich al een prachtig schouwspel.

  Gezellige sfeer

  Naast de verkoop van spullen kun je ook deelnemen aan de loterij met leuke prijzen. Dit jaar is de hoofdprijs een fiets. Ook is de fameuze erwtensoep van Mientje weer te koop, net zoals allerlei andere consumpties.

  Heeft u nog spullen?
  Inleveren kan nog op de onderstaande dagen:
  Vrijdag 11 januari 2019                      van 10:00 tot 17:00 uur

  Zaterdag 12 januari 2019                   van 09:00 tot 12:00 uur

  Volg het laatste rommelmarkt nieuws op Facebook!
  Vorig jaar is de officiële sv Juliana ’31 rommelmarkt Facebookpagina gelanceerd. Volg je deze pagina nog niet? Doe dit dan snel en blijf zo op de hoogte van het laatste rommelmarkt nieuws! De Facebookpagina is te volgen via: www.facebook.com/RommelmarktJuliana31

  Heeft u nog een vraag?
  Voor meer informatie over de rommelmarkt: bel 06-26729142 of stel een vraag via de chat op onze Facebook pagina!