• Trainingsschema 2019-2020

  Het trainingsschema is nu klaar.
  Vanaf 19 augustus kan iedereen weer trainen!

  Hopelijk heeft iedereen een leuke vakantie gehad en is iedereen voldoende uitgerust om weer fanatiek aan het nieuwe voetbalseizoen te beginnen.

  De containers met ballen en andere voetbalmaterialen staan klaar.
  Bij de eerste training krijgen alle trainers een enveloppe met informatie en 2 sleutels van de teamcontainer. Zorg ervoor dat je team de op het trainschema vermelde kleedkamer en trainingsvak gebruikt, anders ontstaan er problemen met andere teams!
  Als je niet precies weet op welk vak je moet trainen, kun je dat even aan de terreinmeester vragen.

  Binnenkort volgt meer informatie over bijvoorbeeld de uitreiking van wedstrijdkleding en de aftrapbijeenkomst.
  In verband met beoordeling voor de nieuwe teamindelingen is het belangrijk dat elke speler het gehele seizoen met een vast rugnummer speelt. Na ontvangst van de wedstrijdkleding dus graag even per team de lijst met rugnummers mailen naar manager@svjuliana31.nl 


  Iedereen alvast een prettig en sportief seizoen gewenst.