• Wegwerkzaamheden aan Broekkant!
  Van 6 tot 24 mei worden er op de Broekkant werkzaamheden verricht en is de rijbaan voor gemotoriseerd verkeer gesloten!

  We verzoeken iedereen hier rekening mee te houden en het sportpark op de hieronder vermelde alternatieve route te benaderen.

  Bereikbaarheid:
  De Broekkant wordt tijdens de werkzaamheden afgesloten voor doorgaand verkeer, waarbij het gemotoriseerd verkeer wordt omgeleid via de Droogsestraat - Rijksweg - Broeksingel. 

  Fietsers worden omgeleid via de Kerkweg en Raadhuisstraat. Het werkvak is wel bereikbaar voor hulpdiensten bij calamiteiten. De woningen aan de Broekkant blijven tijdens de werkzaamheden grotendeels bereikbaar.

  Tijdens het aanbrengen van het asfalt op woensdag 15 mei is de Broekkant volledig afgesloten voor alle verkeer, dus ook fietsers. Tijdens het aanbrengen van de betonnen middengeleider op maandag 20 mei is de Broekkant nogmaals volledig afgesloten. Deze planning is onder voorbehoud van goede weersomstandigheden en zonder uitloop van werkzaamheden. Dit kan nog wijzigen.

  Meer informatie