• Corona regels vanaf 25 januari

 • We zijn weer aan het trainen en ook de wedstrijden mogen weer. Daarbij zijn de volgende regels nog wel van toepassing:

  • Thuisspelende teams krijgen alleen een kleedkamer als deze beschikbaar is, dus kijk vooraf in de voetbal.nl app.
  • Bezoekende teams kunnen zich wel omkleden en douchen in de kleedkamers.
  • Kleedkamers blijven wel dicht tijdens trainingen.
  • Spelers vanaf 18 jaar dienen voor toegang tot alle binnenruimtes een geldige QR code te hebben en houden 1,5 m afstand tot elkaar.  Spelers vanaf 13 jaar dragen een mondkapje in de kleedkamer. We vragen de teammanagers om dit te handhaven.
  • Heb je geen geldige QR code kom dan omgekleed naar het sportpark en douche thuis.
  • Het clubhuis (en terras) is geopend tot 22.00 uur. Hier geldt voor iedereen (vanaf 18 jaar) dat je een geldige QR code moet laten zien, er een verplichte zitplaats is en ook hier 1,5 m afstand gehouden moet worden (vanaf 18 jaar). En bij verplaatsingen is een mondkapje verplicht (vanaf 13 jaar).
  • In het clubhuis is er geen afhaalmogelijkheid zonder QR-code.

  Eigen verantwoordelijkheid 
  Als laatste willen we nogmaals benadrukken dat het omikron virus, de heersende variant op dit moment, zeer besmettelijk is. Dit is ook te zien aan de vele besmettingen die dagelijks erbij komen. Houd je hierdoor goed aan de basisregels, ook als je gevaccineerd bent.

  • Bij klachten blijf je thuis en doe je direct een test
  • Neem je eigen bidon mee
  • Houd 1,5 meter afstand
  • Was vaak je handen
  • Hoest en nies in je elleboog
  • Schud geen handen
  • Draag als trainer/coach je mondkapje zoveel mogelijk