• Feest voor vrijwilligers en leden op 28 december

    Vlak voor het eind van het jaar op zaterdag 28 december willen we nog een feest geven in het clubhuis van Juliana. 

    Vanaf half 9 is het clubhuis geopend voor alle leden van Juliana (18+) en zal DJ Mike hits laten horen door de jaren heen, voor ieder wat wils.

    Voorafgaand aan dit feest is er een buffet voor alle vrijwilligers. Alle vrijwilligers hebben inmiddels een uitnodiging gekregen en kunnen zich nog voor het buffet aanmelden via feestjuliana31@gmail.com (graag voor 20 december!).

    Hiermee willen we onze waardering uitspreken voor alle vrijwilligers en hun partners die zich belangenloos inzetten voor onze vereniging. Zonder hen krijgen onze kinderen geen training, ziet ons sportpark er niet zo netjes uit en is het clubhuis dicht, reden genoeg om alle vrijwilligers uit te nodigen voor een lekker buffet en een gezellig feest.