• GROTE CLUBACTIE 2018

    Alle pupillen van sv Juliana’31 zijn de afgelopen weken druk in de weer geweest met de verkoop van loten voor de grote clubactie 2018. Een actie die heel belangrijk is voor Juliana omdat dit jaarlijks veel geld oplevert dat ten goede komt aan de jeugdafdeling van sv Juliana ’31.

    Als koper maak je kans op de mooie landelijke prijzen in de loterij, maar de verkopertjes van de club maken zelf ook kans op prijzen. Dus steun Juliana en koop allen loten van onze jeugdleden!
    Verkopers, grijp de laatste weken en herfstvakantie aan voor een eindspurt om in aanmerking te komen voor de individuele- of teamprijs!
    Wij willen de boekjes uiterlijk zaterdag 20 oktober retour . Ben je al klaar met verkopen lever je boekje dan alvast eerder in. Inleveren is mogelijk bij het wedstrijdsecretariaat in de bestuurskamer van het clubhuis in de  speciale
    inleverbox die daar staat.