• In memoriam John van Oppen

    Op 15 september 2019 is  spelend lid en vrijwilliger John van Oppen overleden. Na een kort ziekbed na een ernstig herseninfarct is hij op 67 jarige leeftijd overleden. Hij was pas 1 jaar lid van onze vereniging, lid geworden om mee te kunnen doen met het Walking Football met de Oldstars. Een hechte groep mannen die elke week samen trainen en veel plezier met elkaar hebben op toernooien in binnen en buitenland. John was al betrokken bij Juliana als trouwe supporter van Juliana 1 omdat zijn schoonzoon Bas Schaaij daarin speelde. Hij kwam elke wedstrijd kijken. Ook op zaterdag was John er al jaren om naar zijn kleinzonen te kijken. Ook als vrijwilliger was hij actief, hij was redacteur van onze presentatiegids 2018-2019. Als oud medewerker van de Gelderlander had hij de nodig expertise om een mooie gids te maken. Hij werd meteen ook ingelijfd door de rommelmarktcommissie om als vrijwilliger aan de slag te gaan tijdens de laatste rommelmarkt. Iets wat hij met veel plezier gedaan heeft. 

    John zal op zaterdag 21 september worden gecremeerd.  Bij Juliana zal dan de vlag zaterdag half stok hangen. Op zondag 22 september speelt ons 1e elftal met rouwbanden en wordt er voor de wedstrijd 1 minuut stilte in acht genomen.

    Wij wensen alle nabestaanden veel sterkte toe.