• In memoriam Joost Broekman

    Op 23 november jl. is op 82 jarige leeftijd ons ere-lid Joost Broekman overleden na een kort ziekbed. Joost was 41 jaar lid, hij was op de laatste nieuwjaarsreceptie nog gehuldigd voor zijn 40 jarig lidmaatschap. Daar is onderstaande foto ook gemaakt. Joost was al geruime tijd zeer actief bij zijn Juliana waar hij altijd in positieve bewoordingen over sprak. 

    Hij was actief als leider, in de jeugdcommissie, in de buitendienst en in het bestuur. Ook bij de rommelmarkt en 4-daagse commissie was hij een belangrijke vrijwilliger samen met zijn vrouw Ans. En dan is de lijst nog lang niet compleet. Nog slechts enkele weken geleden was hij met Ans bij Juliana aanwezig om te helpen met het wassen van de teamkleding. Juliana verliest in Joost een zeer gewaardeerd vrijwilliger.

    Wij wensen Ans en de familie veel sterkte toe met dit grote verlies.

    Joost wordt vrijdag 29 november gecremeerd, voor meer informatie zie de rouwkaart onderaan dit bericht. Op zondag 1 december zal het 1e elftal met rouwbanden spelen tijdens de wedstrijd tegen IFC.