• In Memoriam Theo Bleumink

    Rouwkaart met uitvaartgegevens hieronder toegevoegd!

     

    Op 13 mei 2019 is op 74 jarige leeftijd lid van verdienste Theo Bleumink overleden. Theo was op de laatste nieuwjaarsreceptie nog gehuldigd voor zijn 60-jarig lidmaatschap van onze vereniging. 

    Theo woonde al jaren vlakbij vv Union, maar kwam toch als 13 jarige bij Juliana voetballen. Theo was actief als voetballer, in het eerste elftal, ook in verschillende lagere elftallen en tenslotte bij de veteranen. Hij was altijd trouw supporter van het eerste elftal zowel uit als thuis. Hij was ook als vrijwilliger zeer actief: jeugdleider, lid van de jeugdcommissie, scheidsrechter, bestuurslid technische zaken, rommelmarkt en vierdaagsemedewerker. In 1981 is Theo dan ook benoemd tot lid van verdienste. 

    Wij wensen zijn familie veel sterkte toe.