• Op tijd aanmelden of afmelden

 • Aanmelden

  Wil je bij sv Juliana ’31 komen voetballen, dan ben je natuurlijk van harte welkom! Als je begin van het volgende seizoen wil starten, dan is ons advies om dit te doen voor 1 juni 2022. Meld je je aan voor deze datum, dan krijg je namelijk voorrang op nieuwe leden die zich daarna aanmelden.

  Je kunt je inschrijven via bijgaande link: https://www.svjuliana31.nl/lidmaatschap/

   

  Afmelden

  Als je gaat stoppen bij Juliana, dan vinden wij dat natuurlijk heel jammer. Maar meld je in ieder geval af voor 1 juni 2022. Afmelden na deze datum zorgt ervoor dat je nog een kwartaal contributie verschuldigd bent. Afmelden na 1 september zelfs een half jaar contributie. Dus, meld je tijdig af, om dit te voorkomen! Afmelden kan door een mail aan de ledenadministratie. te sturen.  We horen ook graag, wat de reden is dat je gaat stoppen.

   

  Nieuwe teamindeling

  De nieuwe teamindeling voor het aankomende seizoen 2022-2023 wordt bekend gemaakt op zondag 19 juni 2022.