• Programma thuis
    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    24 nov. 08:30Juliana '31 JO7-2 - BOA-jc JO7-1
    24 nov. 08:30Juliana '31 JO10-3 - DIO '30 JO10-2
    24 nov. 08:30Juliana '31 JO8-2G - Woezik JO8-2
    24 nov. 08:30Juliana '31 JO11-2 - Orion JO11-2
    24 nov. 08:30Juliana '31 JO11-3 - Trekvogels JO11-4
    24 nov. 08:30Juliana '31 JO8-1G - Beuningse Boys JO8-1
    24 nov. 08:30Juliana '31 JO10-2 - Spero JO10-4
    24 nov. 08:30Juliana '31 JO10-1 - Trekvogels JO10-1
    24 nov. 09:45Juliana '31 JO10-5 - Oranje Blauw JO10-4
    24 nov. 10:15Juliana '31 JO12-3 - Orion JO12-6M
    24 nov. 11:45Juliana '31 JO15-2 - Blauw Wit JO15-1G
    24 nov. 12:00Juliana '31 JO15-1 - AWC JO15-1
    24 nov. 14:15Juliana '31 JO17-5 - ST: SVO '68/VVLK JO17-2
    24 nov. 17:00Juliana '31 6 - DVE-Trajanus 2
    24 nov. 17:00Juliana '31 2 - ESA 2
    24 nov. 17:00Juliana Veteranen - DSV Veteranen
    25 nov. 10:00Juliana '31 VR1 - AAC-Olympia VR1
    25 nov. 12:00Juliana '31 4 - DVE-Trajanus 5
    25 nov. 12:00Juliana '31 2 - Germania 2
    1 dec. 08:30Juliana '31 JO7-3 - Elsweide JO7-2
    1 dec. 08:30Juliana '31 JO7-1 - DIO '30 JO7-1
    1 dec. 08:30Juliana '31 JO8-1G - Woezik JO8-1
    1 dec. 08:30Juliana '31 JO8-3G - DVOL JO8-4
    1 dec. 08:30Juliana '31 JO10-4 - ST: Victoria’25/SCD’33 JO10-1
    1 dec. 08:30Juliana '31 JO9-1 - OSC JO9-1
    1 dec. 09:15Juliana '31 JO13-2 - Beuningse Boys JO13-2
    1 dec. 09:15Juliana '31 JO13-1 - DVV JO13-1
    1 dec. 09:15Juliana '31 JO13-3 - VVO JO13-3
    1 dec. 10:00Juliana '31 JO12-1 - VDZ JO12-1
    1 dec. 10:00Juliana '31 JO15-4 - Union JO15-3
  • Programma uit
    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    21 nov. 20:00De Treffers JO17-3 - Juliana '31 JO17-4
    24 nov. 08:30Trekvogels JO9-1 - Juliana '31 JO9-1
    24 nov. 08:30DVOL JO10-3 - Juliana '31 JO10-4
    24 nov. 09:30DSZ JO7-1 - Juliana '31 JO7-1
    24 nov. 09:45Trekvogels JO9-2 - Juliana '31 JO9-2
    24 nov. 10:15DTS '35 Ede JO17-1 - Juliana '31 JO17-1
    24 nov. 10:15Redichem JO7-1 - Juliana '31 JO7-3
    24 nov. 10:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO12-1 - Juliana '31 JO12-1
    24 nov. 10:45Blauw Wit JO15-2 - Juliana '31 JO15-3
    24 nov. 11:00OSC JO8-5G - Juliana '31 JO8-3G
    24 nov. 11:00Beuningse Boys JO15-4 - Juliana '31 JO15-5
    24 nov. 11:00AWC JO13-1 - Juliana '31 JO13-1
    24 nov. 11:15DVOL JO12-2 - Juliana '31 JO12-2
    24 nov. 11:45Orion JO11-1 - Juliana '31 JO11-1
    24 nov. 12:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-1 - Juliana '31 JO19-2
    24 nov. 13:00Blauw Wit JO17-3 - Juliana '31 JO17-3
    24 nov. 13:15Eendracht '30 JO15-2 - Juliana '31 JO15-4
    24 nov. 15:00Geldrop JO19-1 - Juliana '31 JO19-1
    24 nov. 16:00Orion 2 - Juliana '31 5
    24 nov. 16:15Orion JO17-2 - Juliana '31 JO17-2
    25 nov. 09:30Trekvogels 6 - Juliana '31 5
    25 nov. 12:00Alverna 2 - Juliana '31 6
    25 nov. 13:45Orion 7 - Juliana '31 3
    25 nov. 14:30Oirschot Vooruit 1 - Juliana '31 1
    1 dec. 08:30VDZ JO10-3 - Juliana '31 JO10-2
    1 dec. 08:45Orion JO12-4 - Juliana '31 JO12-3
    1 dec. 09:30SJO DVSG Germania JO9-1 - Juliana '31 JO9-3
    1 dec. 09:30SC Millingen JO8-1 - Juliana '31 JO8-2G
    1 dec. 09:30OSC JO7-3 - Juliana '31 JO7-2
    1 dec. 09:45AWC JO9-3 - Juliana '31 JO9-2
rfwbs-slide