• Tips voor raadplegen nieuwe teamindelingen

  Om straks de nieuwe teamindeling via de website en de Voetbal.nl app te kunnen zien, is het van belang de privacy-instellingen in je Voetbal.nl app te wijzigen! In verband met de nieuwe privacy wetgeving proberen we de excellijsten, waar iedereen opstaat, achterwege te laten.

  Vanaf 12 juni kan de voorlopige teamindeling via de Teampagina op onze website geraadpleegd worden.  Wat later, vanaf 14 juli, kan dit ook via de Voetbal.nl app, want dan worden door de KNVB de nieuwe bondsteams geactiveerd. Dan kan elk lid dus ook via de Voetbal.nl app zien in welk team hij/zij is ingedeeld en wie de medespelers zijn: Teamindeling bekijken in voetbal app

  Echter: alleen de namen van spelers die hun privacy-instelling in de Voetbal.nl app hebben gewijzigd van "Afgeschermd" (geen naam) in "Normaal" (naam+foto) of "Beperkt" (alleen naam) zijn zichtbaar!
  Wil je dus dat je naam voor medespelers zichtbaar is: Privacy-instelling wijzigen

  Spelers jonger dan 16 jaar kunnen hun privacy-instellingen zelf niet wijzigen. Ouders kunnen dat wel indien hun ouder Email-adres ook bij de club bekend is. Privacy-instelling voor je kind wijzigen
  Kinderen waarbij het Emailadres van hun ouder(s) nog niet bij de club bekend is, kunnen dat doorgeven aan info@svjuliana31.nl of zelf aanvullen via https://www.svjuliana31.nl/mijn-gegevens/

  Spelerspasfoto updaten:
  Van 21 juni tot 31 oktober kan elke speler een recente foto aan zijn voetbal.nl app account toevoegen. Het is belangrijk dat dit een recente foto is, omdat deze bij het controleren van de digitale spelerspas gebruikt wordt: nieuwe spelerfoto toevoegen