• Veteranen 1 35+ Week man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Eerden, ThedoTeamspeler
    Kosman, FrenkTeamspeler
    Laracker, HenkTeamspeler
    Lemain, TjipkeTeamspeler
    Reintjes, PaulTeamspeler
    Ruijs, ErikTeamspeler
    Schraven, HarmTeamspeler
    Thijssen, EmielTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei. 08:30Juliana '31 JO9-1 - Jonge Kracht JO9-1Sportpark De Broeklanden
    25 mei. 08:30Overasseltse Boys JO12-1 - Juliana '31 JO12-2Sportpark De Passelegt
    25 mei. 08:30Bennekom JO8-2 - Juliana '31 JO8-1GSportpark De Eikelhof
    25 mei. 09:00Achilles '29 JO11-1 - Juliana '31 JO11-3Sportpark De Heikant
    25 mei. 10:00Woezik JO13-1 - Juliana '31 JO13-1Sportpark Woezik
    25 mei. 10:00Brakkenstein JO15-3 - Juliana '31 JO15-5Sportpark Brakkenstein
    25 mei. 10:00Orion JO9-6 - Juliana '31 JO9-3Sportpark Mariënbosch
    25 mei. 10:15Juliana '31 JO12-3 - Uchta JO12-1GSportpark De Hoeken
    25 mei. 10:15SDV Barneveld JO15-1 - Juliana '31 JO15-1Sportpark Norschoten
    25 mei. 10:15SC Millingen JO8-1 - Juliana '31 JO8-2GSportpark De Hove
    25 mei. 10:45Heumen JO13-1G - Juliana '31 JO13-3Sportpark De Toppenberg
    25 mei. 11:00ST: Victoria '25/SCD '33 JO10-2G - Juliana '31 JO10-4Sportpark Kremershof
    25 mei. 11:15De Treffers JO10-3 - Juliana '31 JO10-2Sportpark Zuid (Groesbeek)
    25 mei. 13:00Union JO15-4 - Juliana '31 JO15-4Sportpark De Kluis
    25 mei. 14:30DZSV 2 - Juliana '31 2Sportpark 't Welink
    25 mei. 14:30SC Bemmel JO19-3 - Juliana '31 JO19-3Sportpark Ressen
    25 mei. 15:00Cito 1 - Juliana '31 1Sportpark De Rooijen
    25 mei. 15:00SCE 3 - Juliana '31 3Sportpark Lindenholt
    25 mei. 15:00Union 2 - Juliana '31 4Sportpark De Kluis
    26 mei. 10:00Spero 7 - Juliana '31 6Sportpark De Pas
    26 mei. 11:45DSZ 2 - Juliana '31 3Sportpark De Hoge Berg - DSZ
    26 mei. 14:30Alverna - Juliana '31 1Sportpark Bospad
    27 mei. 18:30Beuningse Boys JO10-5M - Juliana '31 JO10-4Sportpark De Ooigraaf
    27 mei. 19:00Juliana '31 JO17-4 - Blauw Wit JO17-2Sportpark De Broeklanden
    29 mei. 18:15Excelsior Z. JO11-1 - Juliana '31 JO11-1Sportpark De Leijgraaf
    29 mei. 18:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO12-1 - Juliana '31 JO12-1Sportpark De Schuytgraaf
    29 mei. 19:30HAVO 2 - Juliana '31 6 (B.M.)Sportpark De Notenboom
    29 mei. 20:00Juliana '31 VR1 - Trekvogels VR5Sportpark De Broeklanden
    1 jun. 08:30De Bataven JO9-3 - Juliana '31 JO9-3Sportpark Walburgen
    1 jun. 08:30Overasseltse Boys JO8-2 - Juliana '31 JO8-3GSportpark De Passelegt
  • Uitslagen

    Geen informatie

rfwbs-slide